شرکت صنعتی نوکاو صنعت

ساخت ماشن آلات و قطعات صنعتی

به نام خدا

شرکت صنعتی نوکاو صنعت سمنان با هدف تولید ادوات کشاورزی و با نام نوکاونصر سمنان در سال 1375 تاسیس گردیده است. این شرکت در سال 1380 با تغییر نام به شرکت صنعتی نوکاو صنعت به ساخت قالب های صنعتی تغییر فعالیت داده است . عمده فعالیت های شرکت از سال 1380 تا 1382 ساخت انواع قالب های صنعتی از جمله ساخت کل قالب مجموعه پوسته دیفرانسیل نیسان و ماشین آلات مونتاژ آن برای شرکت روستا و غرب استیل بوده است و از سال 1383 تا سال 1389به کار تولید قطعات خودرو برای شرکت مگا موتور (تامین موتور،گیربکس و اکسل سایپا)پرداخته است .

شرکت با تغییر مدیریت در سال 1389 ، فعالیت خود را به ساخت ماشین آلات و قطعات صنعتی تغییر داده که تاکنون با افزایش تعداد ماشین آلات و خرید ماشین آلات مختلف cnc از جمله وایرکات و فرز  cnc و بهره مندی از مهندسین متخصص در جهت تحقق اهداف خود که بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و ارائه بهتر خدمات و افزایش کیفیت خدمات ورضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان می باشد تلاش نموده است.

این شرکت با نوآوری و توانایی های مهندسین خلاق و باتجربه و بهره مندی از مشارکت پایدار و مدیریت متخصص و پویا و متعهد به رشد قابل توجهی در زمینه های مختلف دست یافته است که علاوه بر مجهز بودن به انواع ماشین کاری سنتی از جمله تراش فرز سنگ مغناطیس و .... ، بزرگترین مجموعه خدمات وایرکات cnc در استان سمنان و مجهزترین تیم طراحی و مهندسی با تسلط به نرم افزارهای روز طراحی ،ارائه دهنده خدمات cnc در استان سمنان می باشد.

ازجمله توانمندی های شرکت صنعتی نوکاوصنعت :

  1. طراحی و ساخت انواع قالب های عمدتا سنبه و ماتریس ، جیک و فیکسچر با هر اندازه و وزنی(قالبهای کششی، آرایشی،فوم و دای)
  2. طراحی و ساخت ماشین آلات خطوط تولید صنایع لاستیک و pvc و سیم و کابل
  3. ساخت انواع قطعات ماشین آلات صنعتی
  4. تولید انبوه قطعات صنعتی با استفاده از ماشین آلات cnc
  5. ارائه انواع خدمات ماشین کاری (سنتی و cnc)